Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Apple Pencil do iPad Pro/iPad 2018/Air 10.5''/mini (5. gen.)

429,00 zł
Brutto
ID: MK0C2ZM/A
 

Działamy od 1993r.

 

Ubezpieczamy każdą przesyłkę

Różnica tkwi w szczegółach.

Apple Pencil to precyzyjne narzędzie do komunikacji z iPadem. Udoskonalona technologia Multi-Touch zastosowana w najnowszym iPad Pro, w połączeniu z inteligentnym rysikiem, pozwoli Ci na dokładność, która nie była dotąd osiągalna. Każdy dotyk jest rejestrowany z częstotliwością aż 240 razy na sekundę, co jest wynikiem dwukrotnie większym niż przy obsłudze urządzenia palcem. Szybkość reakcji to właśnie ta cecha, która odróżnia Apple Pencil od urządzeń innych producentów.

Niewiarygodnie intuicyjny i funkcjonalny.

Masz określoną wizję i chcesz ją odwzorować? Do dzieła!

Apple Pencil nie stawia ograniczeń. Siła nacisku zmienia grubość rysowanej linii, a to za sprawą zastosowanych technologii, które z wysoką precyzją odczytują ruch i mierzą siłę w wysokim zakresie czułości. Gama efektów, które możesz uzyskać jest niemal nieograniczona, od linii grubości włosa poprzez cienie i grube rysy. Apple Pencil jest narzędziem wszechstronnym, które idealnie sprawdzi się w każdej sytuacji, nie ważne czy robisz szkic w parku na kolanie, malujesz akwarelowy portret, czy rysujesz projekt techniczny, przyrząd który potrzebujesz masz zawsze przy sobie. Ponadto rysik Apple jest stworzony tak, byś miał wrażenie, że znasz go od dawna. Jego obsługa jest komfortowa i intuicyjna, dlatego jest idealnym rozwiązaniem dla każdego.

12 godzin pracy na baterii. Szybkie ładowanie.

Pracuj cały dzień bez potrzeby ładowania. Apple Pencil mimo swoich małych rozmiarów posiada wbudowaną baterię zdolną do pracy przez 12 godzin. Ponadto ładowanie jego baterii przebiega wyjątkowo sprawnie, już po 15 sekundach możesz ponownie korzystać z Apple Pencil przez 30 minut.

Złącze ładujące w Apple Pencil to specjalnie przystosowane złącze Lightning, które jest lekko wydłużone i ukryte pod magnetyczną nasadką. Ładowanie odbywa się poprzez podłączenie do iPada, a wydłużona konstrukcja umożliwia podpięcie, nawet gdy iPad znajduje się w silikonowym etui.

Korzystaj z ulubionych aplikacji w nowy sposób.

Sporządzasz notatki w Notatniku, piszesz maile w Mail lub edytujesz zdjęcia w Pixelmator? Cokolwiek robisz, możesz teraz korzystać z nowych funkcji, jakie daje Ci Apple Pencil.

Od teraz wyrazisz więcej, wpisując tekst odręcznie za pomocą rysika, tak jakbyś pisał na papierze, szybko dodasz komentarze przy wykresach lub obrazkach, albo zaznaczysz ważne informacje zakreślaczem.

W aplikacjach graficznych i edytorach zdjęć wykorzystasz precyzję, jaką oferuje Apple Pencil, zarówno w amatorskich, jak i profesjonalnych pracach. Prosta obsługa różnych stylów i intuicyjny dostęp do nowych funkcji poszerzy zakres Twoich możliwości.

Zawartość opakowania:

  • Rysik Apple Pencil

  • Dodatkowa końcówka

  • Przejściówka do złącza Lightning

Kompatybilność:

  • iPad Air 10.5"

  • iPad mini (5. generacji)

  • iPad (6. generacji)

  • iPad Pro 9,7"

  • iPad Pro 10,5"

  • iPad Pro 12,9" (1. i 2. generacji)

MK0C2ZM/A

Opis

Pasuje do
iPad Mini
Pasuje do
iPad 9,7"
Pasuje do
iPad Air
Pasuje do
iPad Pro 10,5"

Specyficzne kody

Zobacz także