/Naprawa płyty głównej IPhone iPad, Mac, również po zalaniu.

Naprawa płyty głównej IPhone iPad, Mac, również po zalaniu.

Naprawa płyty głównej komputera, smartfona, tabletu zamiast wymiany płyty głównej stanowi sporą oszczędność w przypadku awarii sprzętu.

Wiele serwisów kończy diagnozę usterki smartfona lub notebooka stwierdzeniem ,że nic nie da się zrobić i naprawa jest nieopłacalna ponieważ uszkodzona jest płyta główna tzw. z ang. LogicBoard.

Serwis KDS naprawia płyty główne i jej elementy. Wymieniamy uszkodzone układy, likwidujemy zwarcia itd. Naprawa płyty głównej kosztuje ułamek ceny nowego urządzenia czy nowej płyty głównej z autoryzowanego serwisu a przywraca pełną sprawność urządzenia i udzielamy na taką naprawę 6 miesięcznej gwarancji. KDS serwis naprawia płyty główne po zwarciach, przpięciach, zalaniach, przegrzaniach itd. Zapraszamy.

Komputer, smartfon . Naprawa po zalaniu cieczą.

Po zalaniu swojego MacBook’a, iPhone’a czy innego sprzętu elektronicznego decydującą rolę w tym czy uda się go naprawić ma czas. Im szybciej trafi do serwisu i zostanie rozebrany na części wysuszony i oczyszczony tym większe jest prawdopodobieństwo jego naprawy. Bardzo ważną rzeczą jest jak najszybsze odcięcie zasilania. W przypadku Notebooka czy smartfona oznacza to wyjęcie baterii. Dzisiejsze urządzenia jak IPhone czy MacBook praktycznie uniemożliwiają takie działanie ze strony użytkownika więc wskazane jest tutaj skorzystanie ze specjalistycznego serwisu. Szybka reakcja jest ważna również ze względu na fakt ,że nie zabezpieczone przed korozją elementy elektroniczne płyty głównej potrafią już po parunastu godzinach pokrywać się korozją. Niedopuszczalne jest ładowanie takich urządzeń z sieci i lepiej nie próbować np. po upływie np. doby w ryżu próbować ich uruchomić w nadziei ,że”może nic się nie stało, może wyschło i zacznie samo działać” Owszem ryż absorbuje wilgoć ale na pewno nie z tak zamkniętych profili i szczelnych obudów jak nowe modele iPhone czy MacBook. Zdecydowanie jak najszybciej zapraszamy do serwisu. Serwis KDS posiada bardzo bogate doświadczenie w naprawie urządzeń po zalaniu. Zapraszamy.