/Naprawa płyty głównej w iPhone, iPad, MacBook, Notebook PC … również po zalaniu

Naprawa płyty głównej w iPhone, iPad, MacBook, Notebook PC … również po zalaniu

 

Wiele serwisów kończy diagnozę usterki smartfona lub notebooka stwierdzeniem ,że nic nie da się zrobić i naprawa jest nieopłacalna ponieważ uszkodzona jest płyta główna tzw. z ang. LogicBoard.

Serwis KDS naprawia płyty główne i jej elementy. Wymieniamy uszkodzone układy, likwidujemy zwarcia itd. Naprawa płyty głównej kosztuje ułamek ceny nowego urządzenia czy nowej płyty głównej z autoryzowanego serwisu a przywraca pełną sprawność urządzenia i udzielamy na taką naprawę 6 miesięcznej gwarancji. KDS serwis naprawia płyty główne po zwarciach, przpięciach, zalaniach, przegrzaniach itd. Zapraszamy.

KDS serwis Apple iPhone iPad MacBook specjalizuje się w trudnych naprawach płyt głównych smartfonów, tabletów i komputerów przenośnych i stacjonarnych. Nie musisz wyrzucać urządzenia z powodu uszkodzenia płyty głównej, KDS serwis Katowice skutecznie i niedrogo naprawi urządzenie.

KDS Serwis Katowice www.KDS.pl IPhone iPad MacBook Notebook PC Desktop. Profesjonalny serwis elektroniki. Naprawa po zalaniu.