Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Cennik napraw - kliknij tutaj!

Wymiana oraz naprawa stłuczonych ekranów i paneli dotykowych


Upadek lub zalanie nam niestraszne!

Uszkodzenia ekranów często są skutkiem upuszczenia urządzenia, uderzenia urządzenia czy zalania.

Sypiące się szkło, brak reakcji na dotyk, rozlana warstwa ciekłokrystaliczna na ekranie bądź kompletny brak reakcji ekranu na próbę jego włączenia są dla naszego serwisu KDS.pl codziennością.

Co grozi przekładaniem wizyty w serwisie?

Odsłonięte elementy urządzenia, odstający ekran czy też rozklejona ramka ekranu są furtką dla kolejnych uszkodzeń urządzenia. Pomijając sypiące się odłamki szkła które grożą skaleczeniem użytkownika urządzenia, wypchnięty ekran nie chroni urządzenia przed kurzem, pyłem lub wilgocią.

Zabrudzone urządzenie jest tykającą bombą, a nasze smartfony, komputery czy tablety są urządzeniami na których przecież polegamy codziennie. Ryzykujemy wówczas utratą danych, a w najgorszym przypadku pogłębieniem uszkodzeń w urządzeniu i zwiększeniem zakresu prac naprawczych urządzenia zwiększając przy tym koszty naprawy.

Oferujemy oryginalne ekrany Retina LCD oraz wysokiej jakości zamienniki oraz 6 miesięczną gwarancję na naprawę i komponenty.

Nasi klienci często twierdzą, że nasza konkurencja wykonuje "taką samą usługę" w dużo niższej cenie. Po dokładniejszych oględzinach okazuje się jednak, że sformułowanie "taką samą usługę" to w rzeczywistości tani zamiennik z wątpliwego źródła o słabych parametrach technicznych (ciemny ekran, niska przejrzystość i fatalne odwzorowanie barw) lub używany ekran ze starego, zużytego urządzenia po rozbiórce na części.

W naszym serwisie korzystamy z części pochodzących od zaufanych dostawców produkujących zamienniki ekranów o parametrach najbardziej zbliżonych do oryginalnych. Stosujemy również oryginalne ekrany Retina LCD. Największą popularnością cieszy się zabieg regeneracji ekranu - Państwa ekran zostanie przywrócony do oryginalnej sprawności z nową szybą.

Grafika reklamowa wymiana ekranów dotykowych