Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Cennik napraw - kliknij tutaj!

Naprawa płyt głównych w komputerach, tabletach i smartfonach


Rodzaje usterek i ich przyczyny

Płyty główne zazwyczaj ulegają uszkodzeniom na skutek przepięć w sieci energetycznej, upadków urządzeń lub stosowaniu wątpliwej jakości ładowarek lub zasilaczy.

Zdarza się, że uszkodzenia płyty głównej są rezultatem nieprofesjonalnej próby naprawy urządzenia.

Rodzaje i stopień trudności napraw

Dzięki wykwalifikowanej kadrze i specjalistycznemu sprzętowi jestesmy w stanie naprawić praktycznie każde uszkodzenie elektroniki. Uszkodzenia układów, połączeń owych układów czy uszkodzenia złącz nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Często jesteśmy ostatnim serwisem do którego zawita urządzenie i to od nas wraca do właściciela sprawne po profesjonalnej naprawie.

Rzetelność naprawy i zaufanie do naszego serwisu

Nie rzucamy słów na wiatr 6 miesięcy gwarancji i bogate, ponad 20 letnie doświadczenie naszego serwisu i bogate grono klientów którzy nam zaufali potwierdzają nasze umiejętności.

Diagnoza zawsze była i będzie darmowa, a Państwu nie grożą żadne ukryte koszta związane z wizytą naszego urządzenia w serwisie. W przypadku gdy jest pewne niebezpieczeństwo jakie może się pojawić w procesie naprawy informujemy klientów przed podjęciem przez nich decyzji o naprawie.

Proces naprawy płyty głównej