Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Cennik napraw - kliknij tutaj!

Wymiana baterii w MacBook, iPhone i iPad


Spuchnięta bateria? Nie zwlekaj!

Uszkodzenie baterii najczęściej podsuwa nam na myśl jej spuchnięcie. Spuchnięta bateria to sygnał ostrzegawczy dla użytkownika, iż cykl życia baterii osiągnął swój koniec. Baterie puchną w celu zapobiegnięcia wydostania się trujących gazów i związków chemicznych do atmosfery.

Takie baterie są ekstermalnie łatwopalne, a kontynuowanie używania takiego urządzenia może skończyć się pęknięciem ekranu, pęknięciem szklanego gładzika w laptopie lub nawet zapłonem i kompletnym zniszczeniem urządzenia.

Krótki czas pracy na baterii?

Mimo, że bateria nie spuchła może się zdarzyć, że urządzenie znacznie krócej pracuje na baterii lub urządzenie potrafi się intensywnie nagrzewać w niektórych miejscach bądź nawet wyłączać przy codziennym użytkowaniu. Najczęściej winowajcą jest bateria która po prostu straciła na własnej pojemności i nie jest w stanie zapewnić wystarczającego ładunku płycie głównej urządzenia. Zdarza się jednak, że uszkodzenie znajduje się na płycie głównej. Nienaturalnie nagrzewające się urządzenie może oznaczać zwarcie i z czasem może uszkodzić krytyczne elementy na płycie głównej lub uszkodzić baterię.

"Naprawa