Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Odzyskiwanie danych oraz modernizacja sprzętu

Komputer się nie uruchamia? iPhone został zalany i nie posiadasz kopii zapasowej? Zostaw to nam!


Nasza firma naprawia komputery, smartfony i tablety na poziomie płyty głównej przy użyciu specjalistycznego sprzętu takich jak mikroskop i wysokiej jakości sprzętu do lutowania czy wanienka ultradźwiękowa. Potrafimy reanimować urządzenia w celu odzyskania ich sprawności, a w krytycznych przypadkach na tyle by można było wykonać kopię zapasową danych zawartych na urządzeniu.

Nasze techniki nie ograniczają się tylko do naprawy sprzętu. Ważna jest również wiedza w odzyskiwaniu danych na poziomie oprogramowania. Usunięte pliki, sformatowane partycje lub awarie dysków - jesteśmy do Państwa dyspozycji!

MacBook spowolnił? iMac za wolno startuje? Czas na modernizację sprzętu!

Oferujemy Państwu modernizację sprzętu komputerowego. Wymiany dysków twardych na znacznie szybsze, migracja danych, tworzenie kopii zapasowych, czyszczenie komputerów, rozbudowa pamięci RAM komputerów to tylko skromny wycinek naszej oferty modernizacji i czyszczenia sprzętu. Zapraszamy z dowolnym problemem natury programowej jak i sprzętowej. Nie wyrzucaj starego Mac'a lub PC'ta, skorzystaj z naszych usług już dziś!

dysk twardy