Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Zamówienia przez sklep internetowy www.KDS.pl

Zamówienia na wybrany sprzęt i akcesoria można składać poprzez nasz system sklepu internetowego https://kds.pl/33-sklep. z opcją dostawy firmą kurierską DPD na terenie całej Polski pod wybrany przez Państwa w procesie zamówienia adres. Zamówienia zazwyczaj realizujemy  w ciągu 24-48 godzin w dni robocze.
Przy zamówieniu można również wybrać opcję odbioru osobistego sprzętu w naszym sklepie KDS.pl w Katowicach. Dokładny adres oraz godziny otwarcia znajdą Państwo pod linkiem https://kds.pl/content/8-kontakt-i-lokalizacja.

Zamówienia email:

Inną formą zamówienia jaką honorujemy jest zamówienie poprzez zamówienie przesłane na nasz adres email: mac@kds.pl. Przy zamówieniu e-mail prosimy o podanie danych do faktury VAT, kontaktowego numeru telefonu, określenie czy sprzęt będzie przez Państwa odebrany osobiście czy też ma zostać dostarczony do Państwa przez kuriera. Na terenie Katowic i okolic jest możliwa dostawa naszym transportem co wymaga dodatkowych ustaleń z pracownikiem działu sprzedaży naszej firmy.

Zamówienia telefoniczne:

W przypadku gdy są Państwo zdecydowani na odbiór osobisty sprzętu lub akcesoriów w naszym sklepie, praktykujemy również formę zamówień telefonicznych. Po telefonicznym uzgodnieniu z pracownikiem naszego działu handlowego jaki asortyment, produkty chcą Państwo nabyć w naszej firmie, potwierdzimy rezerwację towaru i możliwy najszybszy termin jego odbioru. 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty i serdecznie zapraszamy.

Dane kontaktowe i lokalizacja KDS.pl Sklep i Serwis
https://kds.pl/content/8-kontakt-i-lokalizacja