Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Firma KDS.pl rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 1993r jako firma zajmująca się sprzedażą, serwisem komputerów, sprzętu komputerowego, akcesoriów i oprogramowania. W roku 1995r. Firma KDS.pl otrzymała autoryzację firmy Apple na sprzedaż i autoryzowany serwis na rynku polskim.
Od tamtej pory nieprzerwanie aż do dziś nasz rozwijający się zespół fachowców i specjalistów rozwija swoją wiedzę i umiejętności na temat systemów komputerowych opartych na macOS i komputerach Apple. Od początku istnienia linii produktowej czyli od pierwszej wersji smartfona Apple iPhone którego Steve Jobs zaprezentował światu w 2007 roku zajmujemy się wsparciem oraz serwisem smartfonów Apple iPhone. Byliśmy również świadkiem premiery pierwszego tabletu iPad który pojawił się w 2010r. Można powiedzieć, że uczestniczymy i rozwijamy naszą wiedzę równolegle do istnienia firmy Apple i obserwowaliśmy cały szalony i wielki sukces firmy Apple od jej początków. Dzisiaj pełni wiedzy i doświadczenia jako zespół firmy KDS.pl dalej dostarczamy naszym Klientom produkty ze znakiem Apple, służymy wsparciem i zapewniamy najwyższej jakości serwis wszelkich urządzeń Apple. Sprzedajemy i zapeniamy Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla pełnej linii produktów Apple, komputerów Mac Pro, iMac, Mac Mini, MacBook, MacBook Air i Pro, tabletów iPad mini, iPad Air, iPad Pro. Oczywiście najważniejszym produktem Apple jest dziś smartfon Apple iPhone.  Mamy w ofercie naszego sklepu pełną gamę telefonów iPhone, tabletów iPad i komputerów Mac. Zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości serwis świadczączy wszelkie usługi od wymiany rozbitych szybek, ekranów, wyświetlaczy poprzez wymianę baterii, wszelkich podzespołów a kończąc na naprawach płyt głównych często skomplikowanych np. po zalaniu urządzenia cieczą. Również zajmujemy się profesjonalnie usługą odzyskiwania utraconych z nośnika danych. Rutyną są wszelkiego rodzaju modernizacje i rozbudowy komputerów i serwerów np. w pamięci RAM czy dodatkowe akcesoria jak kontrolery czy nośniki pamięci np. dyski, obecnie głównie w technologii SSD.

Dodatkowo od 15 lat  firma KDS.pl oprócz sprzedaży produktów Apple jest również sprzedawcą najwyższej klasy monitorów LCD japońskiej firmy EIZO.
EIZO to od dekad światowy lider w produkcji monitorów dla wymagającego klienta w tym monitorów graficznych z możliwością kalibracji sprzętowej i profesjonalnego obrazowania, poprzez monitory dla systemów CAD do profesjonalnych, certyfikowanych monitorów medycznych oraz co ciekawe monitorów dla kontrolerów ruchu lotnieczego. Do dziś firma EIZO to światowy numer 1 w produkcji monitorów profesjonalnych najwyższej klasy.

Od 10 lat firma KDS.pl jest również partnerem firmy DELL. Dostarczamy i zapewniamy pełne wsparcie dla całej linii produktowej firmy Dell.
Jako PartnerDirect DELL dostarczamy komputery, notebooki, serwery i wszelkie akcesoria tego renomowanego w świecie PC producenta.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zachęcamy do kontaktu i negocjacji handlowych oraz polecamy usługi naszego serwisu.