Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Cennik napraw - kliknij tutaj!

Profesjonalne czyszczenie i naprawa skutków zalania komputerów, tabletów i smartfonów


Najważniejsza jest natychmiastowa reakcja

Kontakt sprzętu z cieczą może mieć efekt katastroficzny. Niestety często obserwujemy przypadki zalań urządzeń które są pod napięciem. Nie odwlekajmy wizyty w serwisie - ciecz która wdała się do wnętrza czy to laptopa, smartfona lub tabletu nie wydostanie się z niego samoistnie. Często jednak lekceważymy problem, przecież komputer czy smartfon działają bez zarzutu. Największym zagrożeniem dla zalanych urządzeń jest rozpoczety proces korozji płyty głównej lub poszczególnych komponentów.

Korozja i jej skutki

Zalane urządzenie czy to wodą, słodką herbatą, słodzonym napojem lub alkoholem bardzo szybko zaczyna korodować. Najczęściej spotykamy się z bardzo szybkim rozładowywaniem się akumulatora urządzenia na skutek zwarć, uszkodzonymi wyświetlaczami, kompletnym zaprzestaniem pracy urządzenia kończąc na utracie danych.

Domowe sposoby są nieskuteczne, a potrafią nawet zaszkodzić!

Wielokrotnie zdarza nam się słyszeć od naszych klientów, iż po zalaniu w celu usunięcia cieczy zanurzają urządzenie w worku z ryżem lub w pochłaniaczach wilgoci. Niestety te sposoby nie pomagają zalanym urządzeniom. Ciecz dostaje się w zamknięte profile, a jeszcze częściej można ją znaleźć pod układami na płycie głównej. Zdarza się, że po otworzeniu urządzenia które próbowano naprawić ryżem w dalszym ciągu widać liczne pokłady wody na obudowie, płycie głównej czy ekranie. Skrobia która jest składnikiem ryżu potrafi przeszkodzić nam w naprawie, a próby wysuszenia urządzenia przy użyciu suszarki do włosów lub, co gorsza, opalarki potrafią spowodować katastrofalne uszkodzenia.


Aż 95% naprawionych urządzeń po zalaniu w KDS.pl Apple Serwis i Sklep

Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu. Jesteśmy profesjonalistami w dziedzinie naprawie elektroniki, zwłaszcza tej po zalaniu. Używamy nowoczesnych technik oraz dysponujemy specjalistycznym sprzętem, a także doświadczonymi technikami. Zaufało nam wielu klientów - nasza wiedza jest poparta bogatym doświadczeniem.