Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Porozmawiaj z konsultantem Napisz do nas... Wyślij

Apple adapter HDMI/DVI

74,50 zł
Brutto
ID: MJVU2ZM/A
 

Działamy od 1993r.

 

Ubezpieczamy każdą przesyłkę

Przejściówka Apple z HDMI na DVI umożliwia podłączenie Maca z wbudowanym portem HDMI do monitora lub projektora DVI. Możesz użyć monitora zewnętrznego w charakterze wyświetlacza głównego, rozszerzyć swoje biurko na dodatkowy monitor lub pracować z projektorem w trybie klonowania, aby widzieć dokładnie to, co Twoje audytorium.

Użyj przejściówki z HDMI na DVI, aby podłączyć monitor cyfrowy z pojedynczym złączem DVI, np. 20- lub 23-calowy monitor Apple Cinema Display ze złączem DVI. Aby dobrać odpowiedni rodzaj przejściówki, zapoznaj się z dokumentacją lub skontaktuj się z producentem monitora.

Najważniejsze cechy

  • Umożliwia podłączenie Maców mini, MacBooków Pro z wyświetlaczem Retina oraz Maców Pro, które mają wbudowany port HDMI, do wyświetlacza DVI.
  • Obsługuje urządzenia z pojedynczym złączem DVI o rozdzielczości maksymalnej 1920 na 1200.

Zawartość opakowania

  • Przejściówka Apple z HDMI na DVI

Dane techniczne

  • Port HDMI
  • Pojedyncze DVI

Wymagania systemowe

  • Kompatybilność z systemami Mac z wbudowanym portem HDMI.
MJVU2ZM/A

Specyficzne kody