Wymiana tylnej szybki obudowy w Apple iPhone w Serwisie KDS w Katowicach
Częste uszkodzenie smartfona Apple z którym klienci zwracają się do nas celem naprawy polega na rozbiciu szklanej tylnej klapki baterii będącej zespoloną z metalowym korpusem częścią obudowy. Serwis KDS w Katowicach jako pogwarancyjny punkt napraw wykonuje tego typu usługi serwisowe z zastosowaniem technologii, która umożliwia zachowanie oryginalnego korpusu telefonu i w ten sposób obniżenie w znaczącym stopniu kosztu naprawy urządzenia przy zachowaniu walorów estetycznych i jego parametrów technicznych i użytkowych..
Dlaczego nie wolno lekceważyć uszkodzenia tzw. klapki baterii czyli szkła obudowy ?
Konsekwencje i zagrożenia wynikające z takiego uszkodzenia smartfona:
- utrata szczelności smartfona, obniżenie jego odporności na warunki zewnętrzne zwłaszcza wilgoć nie wspominając o całkowitej utracie ochrony podzespołów elektronicznych iPhone’a w przypadku jego zanurzenia mp. w wodzie
- pogorszenie parametrów sztywności konstrukcji co skutkuje osłabieniem całej konstrukcji na czynniki mechaniczne
- zagrożenie uszkodzeń podzespołów elektronicznych i taśm sygnałowych poprzez odłamki szklane powstałe w wyniku rozbicia pokrywy
- elementy wyzwolone z uszkodzonej klapki w postaci szklanych mikro-odłamków i odłamków bardzo łatwo mogą stać się przyczyną skaleczeń i uszkodzeń skóry użytkownika łącznie z bolesną penetracją tkanek przez szkło.
Dlaczego powinieneś skorzystać z usługi naprawy szkiełka obudowy iPhone’a w KDS Serwis w Katowicach ?
Szybka i niedroga w porównaniu z serwisem autoryzowanym naprawa
Wymiana tylnej obudowy bez konieczności zmiany całej ramy
Zachowanie oryginalnych komponentów
Przywrócenie fabrycznego wyglądu
Przywrócenie parametrów technicznych zgodnych z oryginałem.
Umów wizytę w punkcie naprawczym KDS w Katowicach pod numerem telefonu 602 216 566.
Zapraszamy.
