Serwis, jakiego szukasz.

Firma KDS.pl rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 1993r jako firma zajmująca się sprzedażą, serwisem komputerów, sprzętu komputerowego, akcesoriów i oprogramowania. W roku 1995r. Firma KDS.pl otrzymała autoryzację firmy Apple na sprzedaż i autoryzowany serwis na rynku polskim.
Od tamtej pory nieprzerwanie aż do dziś nasz rozwijający się zespół fachowców i specjalistów rozwija swoją wiedzę i umiejętności na temat systemów komputerowych opartych na macOS i komputerach Apple.

Od początku istnienia linii produktowej czyli od pierwszej wersji smartfona Apple iPhone którego Steve Jobs zaprezentował światu w 2007 roku zajmujemy się wsparciem oraz serwisem smartfonów Apple iPhone. Byliśmy również świadkiem premiery pierwszego tabletu iPad który pojawił się w 2010r.

Można powiedzieć, że uczestniczymy i rozwijamy naszą wiedzę równolegle do istnienia firmy Apple i obserwowaliśmy cały szalony i wielki sukces firmy Apple od jej początków. Dzisiaj pełni wiedzy i doświadczenia jako zespół firmy KDS.pl dalej dostarczamy naszym Klientom produkty ze znakiem Apple, służymy wsparciem i zapewniamy najwyższej jakości serwis wszelkich urządzeń Apple. Sprzedajemy i zapeniamy Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla pełnej linii produktów Apple, komputerów Mac Pro, iMac, Mac Mini, MacBook, MacBook Air i Pro, tabletów iPad mini, iPad Air, iPad Pro. Oczywiście najważniejszym produktem Apple jest dziś smartfon Apple iPhone.  Mamy w ofercie naszego sklepu pełną gamę telefonów iPhone, tabletów iPad i komputerów Mac.

Zapewniamy naszym klientom najwyższej jakości serwis świadczący wszelkie usługi od wymiany rozbitych szybek, ekranów, wyświetlaczy poprzez wymianę baterii, wszelkich podzespołów a kończąc na naprawach płyt głównych często skomplikowanych np. po zalaniu urządzenia cieczą. Również zajmujemy się profesjonalnie usługą odzyskiwania utraconych z nośnika danych. Rutyną są wszelkiego rodzaju modernizacje i rozbudowy komputerów i serwerów np. w pamięci RAM czy dodatkowe akcesoria jak kontrolery czy nośniki pamięci np. dyski, obecnie głównie w technologii SSD.

 

Nie pozwól, aby usterka zatrzymała Cię w miejscu!

Sprawny sprzęt to także nasza sprawa – dlatego zadbamy o każdy jego aspekt.
Zadzwoń do KDS i umów się na naprawę.