Komputer, smartfon . Naprawa po zalaniu cieczą.

utworzone przez | mar 14, 2024 | Blog KDS | 0 komentarzy

Po zalaniu swojego MacBook’a, iPhone’a czy innego sprzętu elektronicznego decydującą rolę w tym czy uda się go naprawić ma czas. Im szybciej trafi do serwisu i zostanie rozebrany na części wysuszony i oczyszczony tym większe jest prawdopodobieństwo jego naprawy.

Bardzo ważną rzeczą jest jak najszybsze odcięcie zasilania. W przypadku Notebooka czy smartfona oznacza to wyjęcie baterii. Dzisiejsze urządzenia jak IPhone czy MacBook praktycznie uniemożliwiają takie działanie ze strony użytkownika więc wskazane jest tutaj skorzystanie ze specjalistycznego serwisu.

Liczy się czas

 

Szybka reakcja jest ważna również ze względu na fakt ,że nie zabezpieczone przed korozją elementy elektroniczne płyty głównej potrafią już po parunastu godzinach pokrywać się korozją. Niedopuszczalne jest ładowanie takich urządzeń z sieci i lepiej nie próbować np. po upływie np. doby w ryżu próbować ich uruchomić w nadziei ,że”może nic się nie stało, może wyschło i zacznie samo działać” Owszem ryż absorbuje wilgoć ale na pewno nie z tak zamkniętych profili i szczelnych obudów jak nowe modele iPhone czy MacBook. Zdecydowanie jak najszybciej zapraszamy do serwisu.

Serwis KDS posiada bardzo bogate doświadczenie w naprawie urządzeń po zalaniu. Zapraszamy.

Serwis, dzielący się wiedzą

Nie pozwól, aby usterka zatrzymała Cię w miejscu!

Sprawny sprzęt to także nasza sprawa – dlatego zadbamy o każdy jego aspekt.
Zadzwoń do KDS i umów się na naprawę.